Hakkımızda

Biz

Almera Bilişim, 2006 yılında, bilişim ve iletişim sektörüne yönelik, ürün ve hizmet sunmak amacıyla faaliyete başladı. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, alanında uzman kadrosu, nitelikli ürün ve hizmet kalitesiyle kısa sürede pazardaki konumunu ve marka değerini büyütmeyi başardı.

Sektörün önde gelen şirketleri arasında yer alan Almera Bilişim, e-ticaret alanında daha geniş kitlelere ulaşmak ve teknolojiyi en iyi fiyata müşteriyle buluşturmak için, “sadece teknoloji” sloganı ile 2010 yılında Teknolojipazar.com'u kurmuştur.

Türkiye'nin, son 3 yılda yaşadığı olumsuzluklar ve Antalya’nın bu olumsuzluklardan en çok etkilenen şehir olmasına rağmen; 2016 yılından itibaren ulusal televizyon kanallarında ve dijital mecra da yapılan reklam çalışmalarıyla birlikte, Antalya'da doğan marka, ulusal bir marka haline gelmiştir.

Ayrıca, Türkiye'de Bilişim Pazarı'nın toplam büyüklüğünü ölçen ve referans olarak kabul edilen Bilişim 500 ödüllerinde, Türkiye 2017 sıralamasında, Türkiye genelinde 251, Antalya’da 1. Sıradan giriş yapmıştır.

TL HESAPLARI


USD HESAPLARI